כריכה קשה

מעוניינים לכרוך ספר או חוברת בעלת מספר רב של עמודים? כריכה קשה היא בידיוק מה שאתם צריכים

כריכה קשה בקלות

במידה ויצרתם חוברת כלשהי למטרת לימוד או שיתוף ואתם מעוניינים לחלוק אותה עם אחרים, כדאי מאוד שתשמרו עליה במספר דרכים. ראשית, כדאי לשקול לבצע לחוברת כריכה קשה שתעניק קשיחות רבה למסמכים שלכם. מלבד הקשיחות, תוכלו גם לנשוא את החוברת שלכם, שתהפוך למעשה למעין ספר, ביתר קלות וללא חשש לנזק לעמודים ולתוכן שבתוכה.

 

הדפיסו על הכריכה החיצונית

לאחר שמבצעים את הכריכה, ניתן להדפיס עליה כמעט כל דבר אפשרי. עיצובים, ציורים, כותרות ואותיות בצבעים וגדלים שונים אלו הם רק חלק מהדברים שאפשר לבצע על הכריכה הקשה. כמובן שניתן להשאיר אותה גם חלקה, ולבחור את צבעה החיצוני שיהיה אחיד. הכריכה עצמה מתבצעת בשיטת הדבקה ייחודית שנועדה להחזיק לאורך זמן ככל האפשר.

 

עוד על כריכות איכותיות

 

שימרו על המסמכים שלכם

במידה ואתם מחזיקים במספר יחסית רב של עמודים או מסמכים ומעוניינים לשמור עליהם לאורך זמן ללא חשש שיפגעו מסיבה כזו או אחרת, כריכה קשה יכולה לפתור לכם את הבעיה ביתר קלות. הדבר זול ואורך זמן קצר בלבד, כשכאמור ניתן לעצב את הכריכה לפי בקשת הלקוח. עובי הכריכה נבחר על ידי הלקוח, כאשר הכריכה הקשה היא המומלצת יותר בעיקר עקב כך שהרכה נוטה להתקמט לעיתים – או לא להחזיק מעמד לאורך זמן כמו הקשה.

 

עבודה מקצועית מובטחת

כיום קיימים ספרים וחוברות רבים שעברו אמנם כריכה, אך באיכות ירודה ובעלות מינימלית. הדבר גורם לבלאי של תוכן המסמכים שבפנים מה שפוגע לא רק בחוברת או הספר אלא גם בנו, ברגע שאנו מעוניינים לעיין בהם. בנוסף, יש שמדפיסים כמות רבה של מסמכים ובוחרים להדק אותם אחד לשני. הדבר מהווה פתרון זול ונוח לכל הדעות, אך עם הזמן הדפים מתבלים ונקרעים לחלוטין.

בסופו של דבר, אין ספק שביצוע של כריכה קשה הוא משתלם – ולא רק ישמור על המסמכים והדפים שלכם, אלא גם יעזור לכם בנשיאה של הספר עצמו לכל מקום שתצטרכו וכל זאת בעלות מינימלית.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בקרטון אפור

תקראו גם על ציוד כריכה