קרטון מהסופר- כן או לא?

מעבר דירה הוא תמיד משימה מורכבת, בייחוד כאשר חושבים על כך התכולה שאגרתם בבית לאורך השנים. במבט ראשון נראה שאין לכם יותר מדי ציוד, אולם מבט ממוקד יותר יעמיד אתכם על טעותכם. לא רק הארונות, מכונת הכביסה, המקרר וכל הריהוט הכבד צריכים להטריד אתכם, אלא גם ואולי בעיקר הפרטים הקטנים. תכולת הארונות, המסמכים, התמונות, הספרים וכל החפצים שהופכים את הדירה שלכם למה שנקרא בית.

 

מה אפשר לעשות?

אז נכון שחלק לא מבוטל מהחפצים ניתן להשליך לפח בעת האריזות, אולם עדיין יש לכם לא מעט חפצים, מה שהופך את מלאכת האריזה ללא פשוטה כלל וכלל. הסיפור מסתבך עוד יותר כאשר מסתבר שמציאת קרטונים אינה כה פשוטה כבעבר. משום שכיום יש מודעות רבה יותר למחזור, מרבית בתי העסק ממחזרים קרטונים ומשום כך קשה למצוא קרטונים גדולים. כעת עומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת לסמוך על המזל ולהתחיל לאגור קרטונים מספיק זמן מראש ואילו השנייה היא להיות חכמים ולבקש מחברת ההובלות אספקת קרטונים.

 

החלטה נבונה

היתרון בבחירת האפשרות השנייה הוא בכך שאם אתם מקבלים מחברת ההובלות קרטונים, תהיו בטוחים שמדובר בקרטונים איכותיים. נכון שתיאלצו לשלם עבורם, אולם שלא כמו קרטון מהסופר, תוכלו להיות בטוחים שהקרטון לא יתפרק לכם ברגע האמת. חברות מוכרות ואמינות מספקות קרטונים לאריזה כחלק מהשירות בעלות סמלית ויש ליידע על כך את החברה בעת הזמנת ההובלה. מלבד קרטון תוכלו לבקש להחברה גם ניילונים חזקים ושאר ציוד אריזה. כאן ההזדמנות להציע שירות נוסף שמציעות החברות והוא שירותי האריזה.

 

שירותים נוספים

למי שאין זמן, כוח, חשק או כל השלושה יחד יכול לקבל בתוספת תשלום גם את שירותי האריזה והמיון של התכולה. בעזרת הידע המקצועי והניסיון הרב ובעיקר בזכות כוח האדם שמוקצה לעניין, מלאכת האריזה שלכם הייתה לוקחת כמה שבועות מפרכים ומעייפים, תתבצע בתוך כמה שעות. עובדי החברה ימיינו את כל התכולה ויארזו אותה במהירות לתוך הארגזים. ביום ההובלה לא תצטרכו לנקוף אצבע ובתוך כמה שעות תושלם המשימה כולה, מבלי שהרמתם אפילו קצה קצהו של  קרטון  אחד.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בעור סינטטי

תקראו גם על כריכה קשה