בדי כריכה מעור סינטטי למען איכות הסביבה

המגמה שמאפיינת את העידן הנוכחי הינה כזו שחותרת למען צמצום הפגיעה במשאבי הטבע השונים ושימוש מופחת במשאבים בלתי מתכלים מן הטבע. כיום המודעות של מרבית הציבור רק הולכת וגוברת, כך שכמעט כל אדם שני מבין שפגיעה בטבע פירושה פגיעה באדם, שמהווה חולייה אינטגראלית ממחזור החיים של הטבע. בהתאם להלך רוח זה, בתקופה הנוכחית פלח רחב יותר בציבור מתחיל לצרוך אנרגיה ירוקה ובמקביל לבזבז פחות חשמל ומים ובאופן כללי להוריד את רמת הצריכה.

שינויים במסגרת המגמה הירוקה

מעבר לצעדים חיוניים ואף הכרחיים אלו, ישנה עוד שורה ארוכה של פעולות שניתן לבצע במסגרת המגמה הירוקה לשמירת איכות הסביבה, הקשורות לצרכנות נבונה יותר שמתאפיינת בבחירה מושכלת של מוצרים מסוימים בהתאם למכלול מרכיביהם השונים. בעבר הלא כל כך רחוק, מרבית הציבור נטה להעדיף מוצרי הנעלה שונים כמו גם חגורות תיקים וארנקים מעור, אולם כיום השתנו פני היוצרות וניתן להבחין בהפיכה של ממש באופק. כך למשל הפרוות, שבעבר נחשבו לסמל יוקרתי שמעיד על מעמד גבוה, כיום מאוסות מאד.

מהי התפיסה הרווחת לגבי מוצרים מעור סינטטי?

כיום האדם השכיל להבין שאין שום סיבה הגיונית לפגוע בחייהם של בעלי החיים אך ורק למען ייצור של אביזרי אופנה שונים. כפועל יוצא, כיום יותר ויותר חנויות יוקרה ומעצבים שונים מעדיפים לעשות שימוש במה שנקרא עור סינטטי. עד לא מזמן העור הסינטטי זוהה עם בינוניות ובמקרים מסוימים אף עם חיקויים זולים של מוצר המתיימר להיראות מפואר ויוקרתי בעוד שלמעשה מהווה סתם פריט משוחזר. בעקבות השינוי האקולוגי שמאפיין את מרבית מדינות העולם, עור סינטטי איננו נחשב עוד מילה גסה.

יתרונות ושימושים של בדי כריכה מעור סינטטי

בדי כריכה מעור סינטטי הינם רק אחת מיני דוגמאות רבות של מורים אקולוגיים שנעשו על פי רכיבים ידידותיים לסביבה. מדובר באביזר מעוצב להפליא שאיננו יורד באיכותו מכל מוצר אחר מעור אמיתי, ואף עולה עליו פי כמה וכמה רמות. בדי כריכה מעור סינטטי יכולים לשרת אותנו עבור מגוון מאד רחב של שימושים החל מכריכות עבור חוברות וספרים, וכלה בכריכת אלבומי תמונות.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם באריזות קרטון

תקראו גם על קרטון