כריכה | כריכות | קרטון | מלניר סחר

שם העסק: 
מלניר סחר בע"מ
עיר: 
ירושלים

אריזות קרטון

מאפיינים מרכזיים של אריזות קרטון

ציוד כריכה

כל משרד ועסק אשר מכבדים את עצמם מחזיקים ברשותם ציוד כריכה. ציוד כריכה הוא פריט הכרחי על מנת ליצור חוברות וספרים, לאגד דפים רבים ביחד בצורה אסתטית ויפה, שתאפשר קריאה קלה ופשוטה, מבלי שהדפים יתפזרו לכל עבר.

 

כריכת ספירלות

כריכה קשה

מעוניינים לכרוך ספר או חוברת בעלת מספר רב של עמודים? כריכה קשה היא בידיוק מה שאתם צריכים

כריכה קשה בקלות

קרטון מהסופר- כן או לא?

מעבר דירה הוא תמיד משימה מורכבת, בייחוד כאשר חושבים על כך התכולה שאגרתם בבית לאורך השנים. במבט ראשון נראה שאין לכם יותר מדי ציוד, אולם מבט ממוקד יותר יעמיד אתכם על טעותכם. לא רק הארונות, מכונת הכביסה, המקרר וכל הריהוט הכבד צריכים להטריד אתכם, אלא גם ואולי בעיקר הפרטים הקטנים. תכולת הארונות, המסמכים, התמונות, הספרים וכל החפצים שהופכים את הדירה שלכם למה שנקרא בית.

 

בדי כריכה מעור סינטטי למען איכות הסביבה

המגמה שמאפיינת את העידן הנוכחי הינה כזו שחותרת למען צמצום הפגיעה במשאבי הטבע השונים ושימוש מופחת במשאבים בלתי מתכלים מן הטבע. כיום המודעות של מרבית הציבור רק הולכת וגוברת, כך שכמעט כל אדם שני מבין שפגיעה בטבע פירושה פגיעה באדם, שמהווה חולייה אינטגראלית ממחזור החיים של הטבע. בהתאם להלך רוח זה, בתקופה הנוכחית פלח רחב יותר בציבור מתחיל לצרוך אנרגיה ירוקה ובמקביל לבזבז פחות חשמל ומים ובאופן כללי להוריד את רמת הצריכה.

מאמרים

אנחנו מציעים לכם גם לקרוא:

קרטון אפור

אמנות הנייר קיימת שנים רבות, אבל אי אפשר להאמין לאן זה הגיע, אתם יכולים לראות רהיט שנראה לחלוטין עשוי מעץ, אבל לאחר שנוגעים ברהיט ישר אפשר להבין שהוא עשוי בעצם מקרטון.

עור סינטטי

העולם שלנו הולך לקראת מגמה של צמצום הפגיעה בטבע ושימוש במשאבי טבע בלתי מתכלים. אנחנו מבינים כיום שפגיעה בטבע משמעה פגיעה באדם, שהוא, מה לעשות, חלק בלתי נפרד ממחזור החיים בטבע. במסגרת המגמה הזו יותר ויותר אנשים צורכים אנרגיה ירוקה, מבזבזים פחות חשמל ומים וגם צורכים פחות. לא רק הצעדים הללו נעשים במסגרת המגמה הירוקה והחשובה כל כך, אלא גם צרכנות נבונה שעושה בחירה בין מוצרים שונים על פי הרכיבים שמהם הם עשויים.

אריזות קרטון

אריזות קרטון בעלי יתרונות רבים, מצד אחד הם יכולים להיות חזקים במיוחד ומצד שני להישאר קלים ביותר. הם מעוברים ממקום למקום כשהם במצב שטוח ואחרי המשלוח מרכיבים אותם לקופסה. במקרים מיוחדים ובהזמנות מיוחדות קופסאות קרטון מגיעות בנויות כבר מהמשלוח, כמובן שהן תופסות הרבה יותר מקום במשלוח.

סוגי כריכה

האם אי פעם הסתכלתם על ספר ותהיתם איך כרכו אותו? חשבתם אולי לכרוך ספר משלכם? אם כן, אתם צריכים לדעת על סוגי כריכה שקיימים:
•    כריכה מושלמת – משמש לכריכה קשה וגם רקה. זה באמת סוג של תרמית אשר מחייב שכרוכה בהצבה את המסמך במקרה שיש לו דבק בעמוד השדרה. כאשר ממוקם במכונה קשירה תרמית, הדבק נמס ומאבטח את הדפים. שיטה זו מספקת למשתמשים ספרים מאוגדים היטב.

כריכה איכותית

ההתפתחות הגדולה בטכנולוגיה של הדפוס בשנים האחרונות הביאה לנו אפשרות להדפיס חוברות, ספרים, יומנים, אלבומים ועוד, בעיצובים רבים ומעניינים. יחד איתה, אותה התפתחות הביאה לנו את הצורך באפשרויות של כריכה איכותית של כל אותם תוצרי כתיבה משודרגים, בכדי שנוכל לשמור לנו אותם לשנים ארוכות.

 

כריכה איכותית – מאריכה את חיי תוצרי הכתיבה שלנו

עור משוחזר

מלניר סחר

עור משוחזר זה עור מעובד שלא מגיע מחיות, הרבה מוצרים הם דמוי עור, המוצרים למען החיות וכך גם אנחנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים, דוגמאות, טקסטורות וצבעים, אתם מוזמנים להסתכל בגלריה ולראות מה שיש לנו להציע לכם,

לשאלות ודומאות נוספות תוכלו ליצור קשר

PU

מלניר סחר

עור סיננטני כבר הרבה יותר בשימוש בגלל הפגיעה בחיות, אנחנו מציעים לכם עור משוחזר בצורות רבות, טקסטורות וצבעים שונים, אתם מוזמנים להתרשם מהגלריה,

לשאלות נוספות תוכלו ליצור קשר

סקאי

מלניר סחר

תוכלו להתרשם כאן ממגוון המוצרים שיש לנו להציע, טקסטורות שונות והצבעים הרבים, אנחנו משתמשים בחומרים הכי טובים והאיכותיים שקיימים,

לשאלות נוספות תוכלו ליצור עימנו קשר

רחוב: 
בית הדפוס
מספר: 
32
טלפון: 
053-9419052
דואר אלקטרוני: 
Header script: 
<br />