קרטון אפור

אמנות הנייר קיימת שנים רבות, אבל אי אפשר להאמין לאן זה הגיע, אתם יכולים לראות רהיט שנראה לחלוטין עשוי מעץ, אבל לאחר שנוגעים ברהיט ישר אפשר להבין שהוא עשוי בעצם מקרטון.

מסתבר שהרבה אנשים מאמצים את השיטה הזאת, במקום לזרוק את הקרטון שבה הגיעה הטלוויזיה, הם הופכים את היעד שלו לרהיט, פסל או כל דבר שעולה על רוחכם האומנותית, אפשר לראות פסלים מהממים שנעשו מנייר ואו קרטון, שידות, ארונות, מדפים, ארונות עם מגירות, שולחנות ואפילו לבוש כמו שמלות.

מה שהכי יפה שברגע שרואים את המוצר המוגמר אי אפשר לדעת שהוא עשוי מסוג של נייר, המוצר נראה כל כך יציב לעומת היכולות של הנייר ואפילו הקרטון, אז איך בכל זאת זה נעשה? עבודה קלה עם חומר גמיש ביותר, הדבקה פשוטה, שיוף קל, צביעה מיוחדת או טפטים ויש לכם רהיט.

אם אתם חושבים על מחזור, או להקטין את כמויות הזבל, תוכלו למצוא חומרים זרוק ברחוב, תבנו רהיט לפי הצורך שלכם ולא תצטרכו לקנות רהיטים חדשים, חסכון בכסף, הציוד שתצטרכו קיים בבית כמו: סכין יפני, טושים, סרגל. תוכלו לקנות אקדח דבק חם, זה דבר שמיש, המידות המדויקות שאתם צריכים שיתפוס בחדר, בנייה נכונה של הרהיט עוזרת לזה שהוא יהיה יציב.

אם אתם לא בקטע של רהיטים, תוכלו לפסל יצירות מדהימות עם נייר וקרטון, הכול בגלל הקלות של העבודה עם החומר הזה, זה נייר הוא רך ואפשר לעשות איתו מה שרוצים.

הקרטון האפור נוצר במיוחד עבור עבודה עם קרטון, כמובן שתוכלו להשתמש בקרטון שתמצאו ברחוב, אבל למי שרוצה משהו יותר מקצועי תוכלו לעבוד עם הקרטון האפור ולקבל תוצאות מעולות, המחיר של קרטון האפור אינו יקר וכך אתם מקבלים רהיט, פסל או כל דבר אחר במחיר מצחיק.

תיהנו ותנו לדמיון שלכם להשתולל.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בסוגי כריכה

תקראו גם על דבקים חמים